Przechowalnia rzeczy

przechowalnia mebli biurowych

Odbierzemy, przechowamy, dostarczymy pod wskazany adres.

Przechowalnia rzeczy – mienia, mebli (ul. Gierdziejewskiego, Warszawa – Ursus) to kompleksowa usługa z pakowaniem, demontażem, montażem i zabezpieczeniem mebli na czas transportu. Możesz również sam dostarczyć i odebrać swoją przesyłkę a nasza usługa ograniczy się jedynie do przechowalni rzeczy.

W naszym zespole znajdziesz specjalistów z różnych branż. Na Twoje życzenie zadbamy o profesjonalnych monterów, instalatorów czy elektryka. Zmontujemy Twoje stoiska handlowe, przechowamy standy reklamowe, podłączymy instalacje i oświetlenie. Oferujemy również montaż i demontaż mebli. Obstawiamy firmy eventowe, kluby sportowe, producentów z wielu branż a także osoby prywatne.

Otrzymasz swoją skrzynie,

Wprowadzony towar zostanie zabezpieczony i ulokowany w odpowiednim miejscu. Ze względów bezpieczeństwa Twoje rzeczy do przechowywania zostaną szczelnie zamknięte i dopóki nie będziesz gotowy na ich powrót mogą pozostać u nas nawet kilka lat.

Wygodna dostawa- przewóz rzeczy 

W chwili gdy będziesz potrzebował dostawy mienia, Twoja przesyłka zostanie dostarczona do wyznaczonej lokalizacji w czasie dogodnym dla obu stron. Dostarczamy przesyłki do wszystkich krajów UE oraz Szwajcarii. Aby ustalić dostawę w innym kraju najlepiej skontaktować się telefonicznie.

Przechowalnia rzeczy i proste płatności,

Stała opłata za każdy metr kwadratowy mienia. Rozliczenia dokonasz w formie gotówki jak i przelewem bankowym na podstawie wygenerowanej przez nas Faktury Vat. Rozliczenia możemy dokonać w opcji: miesięcznie, kwartalnie, pół roku, rok. 

Okres rozliczeniowy zaczynamy w dniu złożenia mienia w magazynie, (np. od 13.02.2019 do 12.03.2019 to jeden okres rozliczeniowy przykładowa usługa:przechowalnia mebli)

-nie stosujemy rozliczeń do 1 dnia miesiąca.

Faktury za magazynowanie są wystawiane nie częściej niż raz w miesiącu.

Okres magazynowania jest ustalany podczas podpisywania umowy w przypadku przekroczenia, tego okresu umowa przechodzi na czas nieokreślony z zachowanie ceny oraz rozliczenia za każdy rozpoczęty miesiąc magazynowania np. mebli

Przechowalnia mebli biurowych i transport rzeczy z ubezpieczeniem

Dla Twojego spokoju zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia np. przed ogniem, wodą, ubezpieczenie tranzytowe. Obejmuje ono Twój towar w trakcie transportu od momentu wyjazdu z magazynu do dostawy końcowej.

Nasi klienci docenili w nas kompleksowe rozwiązania, pomoc na każdym etapie współpracy i elastyczność. Postawiliśmy na inteligentne rozwiązania i uczciwe zasady również wobec pracowników.

Zapraszamy do kontaktu !

Przechowalnia rzeczy Warszawa – Ursus, ul. Gierdziejewskiego,